Домашня сторінка » Новини » “Тисячі граней геометричної краси”

“Тисячі граней геометричної краси”

16 лютого 2022 року у групі Ст-37 відбувся відкритий урок з геометрії за темою “Тисячі граней геометричної краси. Многогранники”.

Урок був проведений у формі презентації учнівських проектів. Основою його є вихід за рамки навчальної програми і перенесення в навколишній світ, розглядання основного об’єкта теми не тільки як геометричної фігури, а як частини нашого життя.

Проект складався з трьох розділів.

1 розділ присвячений історичній подорожі в минуле, яка показала, як творчість геометрів і художників на протязі віків дозволила відкривати все нові і нові секрети геометричних тіл.

2 розділ – це оглядова екскурсія по світу многогранників. В ній учні пригадали визначення многогранників, що вивчалися на попередніх уроках та їх види. Нанесли візит благородному сімейству правильних многогранників та відкрили секрет знаменитої формули Ейлера.

У 3 розділі розглянули многогранники в природі, в астрономії, фізиці, хімії, біології, медицині, мистецтві і в оточуючому нас світі. Продемонстрували елегантні многогранники, які застосовуються при будівництві споруд і чудові купола, оцінили їх внутрішню і зовнішню пишність. Розглянули приклади многогранників в оточуючому світі.

Даний проект є колективною працею над поставленою проблемою, що з одного боку сприяло формуванню вмінь та навичок роботи в групі, а з іншого – дозволило підібрати майже для кожного учня завдання відповідно до рівня його знань, інтересів, здібностей та можливостей.

Викладач математики Мірошніченко О. С.