Домашня сторінка » Новини » Тиждень безпеки дорожнього руху

Тиждень безпеки дорожнього руху

З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення та узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху в ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» з  21 по 25 травня 2018 року тривав Тиждень безпеки дорожнього руху.  Головною темою стала безпека учнів на дорозі.

Завдання Тижня безпеки  дорожнього руху – нагадати учням про необхідність   спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі заходи мали на меті привернути увагу до проблеми травматизму та смертності на дорогах і поліпшення дорожньої безпеки.

Були організовані та проведені наступні заходи:

• конкурс на кращій плакат за темою: «Безпека на дорозі – безпека життя», переможцями якого стали учні:

І місце: Трегуб Анна – гр. Пк-22,

Ткачов Максим – гр. Тв-3С,

Білоцерковський Іван – гр. Тс-24,

Лобанов Владислав – гр. Тс-24;

ІІ місце: Білоцерківський Марко – гр. Ст-34,

Бальбух Тамара – гр. Пм-11,

Козир Юлія – гр. Пк-21,

Зінченко Євгенія – гр. Пм-12,

Мовчан Віталій – гр. Тр-60С,

Поборча Валерія – гр. Пк-20,

Климченко Дарія – гр. Ес-26;

• виховна година на тему: «Надання домедичної допомоги під час дорожньо-транспортної пригоди» (викладач Шевченко С. А.).

Проведення Тижня безпеки  дорожнього руху показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі.

Інженер з охорони праці Василець А. Р.