Домашня сторінка » Новини » Тиждень географії

Тиждень географії

З 10 по 14 грудня 2018 року у ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проведений тиждень географії. Даний захід додав різноманітності у повсякденний навчальний ритм учнівської молоді. Позакласна робота з географії є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в навчальному закладі, тому заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;
  • спонукання до самостійного вивчення предмету;
  • вміння орієнтуватися у географічному просторі;
  • підвищення інтересу учнів до предмету;
  • поглиблення і розширення знань, отриманих на уроках.

Хронологія подій:

Дата проведення Захід Результат
Понеділок, 10.12.2018 Конкурс газет «Калейдоскоп географічних стіннівок» Краща робота:

Гаталяк Олександр (Зв-1)

Вівторок, 11.12.2018 Інформаційні п’ятихвилинки «Усний журнал з географії» Найактивніші учні:

Удовік Владислава (Пм-11),

Кудрявець Вікторія (Пм-11),

Лифар Юлія (Пм-11)

Середа, 12.12.2018 Відкритий захід у гуртожитку «Географічний брейн-ринг» Переможець та найактивніший учень:

Замерчук Ілля (Ас-18)

Четвер, 13.12.2018 Підведення підсумків тижня географії, лінійка «Подорож Європою» Найкращі учні нагороджені грамотами за активну участь в предметному тижні географії