Домашня сторінка » Новини » Тиждень інформатики та інформаційних технологій

Тиждень інформатики та інформаційних технологій

З 05 по 13 листопада 2018 року в ДНЗ “Куп’янський РЦПО” проведений тиждень інформатики та інформаційних технологій. Такий захід вніс різноманітність у буденне життя учнів. Позакласна робота з інформатики є невід’ємною частиною всієї навчально-виховної роботи в навчальному закладі, тому заходи були спрямовані на:

• розвиток творчої фантазії;
  • логічного мислення;
  • спонукання до самостійного вивчення предмету;
  • вміння орієнтуватися в інформаційному просторі;
  • підвищення інтересу учнів до предмету;
  • поглиблення і розширення знань, отриманих на уроках.

Хронологія подій:

Понеділок, 05.11 Оголошено умови, правила проведення тижня інформатики та інформаційних технологій, роздані маршрутні листи.

Конкурс газет «Цікава інформатика», в якому взяли участь групи: Пк-23, Пк-24, Пм-13, Зв-1, Ст-36, Тр-61С, Пмт-11, Ст-34, Пк-21, Тр-60С, Пм-12

Найкраща робота:

Калініна Анастасія (Пмт-11)

Вівторок, 06.11 Конкурс на кращий малюнок в Power Point  на тему «Мультиплікаційний персонаж», в якому взяли участь учні груп: Пк-24, Пм-13, Зв-1, Ст-36, Тр-61С, Тр-60С Найкращі роботи:

Кацубовський Сергій (Тр-60С),

Івашура Максим (Тр-61С)

Середа, 07.11 Конкурс-змагання у програмі Stamina, в якому взяли участь учні груп: Пк-24, Пм-13, Зв-1, Ст-36, Тр-61С, Тр-60С, Ст-34, Ас-17, Пм-11, Пк-22, Пм-12.

Відкритий урок у групі Пм-13 з предмета «Інформаційні технології» (викладач Кузніченко А. О.) на тему «Середовище передавання даних. Мережеве обладнання».

Позаурочний захід у гуртожитку на тему «Подорож країною Інформатики» (викладач Ковальова Я. А.)

Найкращий результат:

Хіленко Павло (Тр-60С),

Янголенко Олександр (Пк-23)

Найактивніші учасники заходу:

Щокінов Руслан (Ас-17),

Осика Ольга (Пм-11),

Єршов Микита (Ст-36),

Касьян Ірина (Пкт-5),

Панченко Валерія (Пм-12)

Четвер, 08.11 Конкурс на найкращу листівку в текстовому редакторі Word «Безпека в Інтернеті» Найкращі роботи:

Величко Ігорь (Тр-61 С),

Боров Ярослав (Зв-1)

П’ятниця, 09.11 Конкурс на найкращий проект в програмі 3d max «Будинок моєї мрії» Найкращі роботи:

Кацубовський Сергій (Тр-60С),

Селезньов Захар (Пк-24)

Понеділок, 12.11 Відкритий урок з предмета «Інформатика» на тему «Інфографіка» в групі Пк-24 (викладач Ковальова Я. А.)
Вівторок, 13.11 Заключна тематична лінійка, на якій учні: Григорова Марина (Пк-21), Щокінов Руслан (Ас-17), Кадіров Рустам (Ас-17) розповіли  про технології майбутнього, які піднімуть наше життя на зовсім інший рівень Найкращі учні нагородженні грамотами за активну участь в предметному тижні інформатики та інформаційних технологій