Домашня сторінка » Новини » Тиждень охорони праці

Тиждень охорони праці

З 22 по 28 квітня 2021 року в ДНЗ «Куп’янський РЦПО» проходив Тиждень охорони праці під девізом «Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ ТА ЗДОРОВ’Я НА РОБОТІ».

Було сформовано оргкомітет, який розробив план заходів Тижня, слідкував за ефективністю проведення запланованих заходів, підводив підсумки, визначав активних учнів груп.

16 квітня в закладі освіти проходив онлайн Всеукраїнський конкурс фахової майстерності за професією «Верстатник широкого профілю», в якому брав участь учень групи Ст-36 Клейн Олексій і посів друге місце. При підведенні підсумків конкурсу одним із критеріїв оцінювання була підготовка робочих місць та дотримання вимог безпеки під час виконання практичного завдання, зовнішній вигляд, стан інструмента та інше.

На початку Тижня у бібліотеці була оформлена виставка матеріалів, присвячених Всесвітньому дню охорони праці. Організована виставка малюнків здобувачів освіти закладу з нагоди відзначення Всесвітнього дня охорони праці в Україні у 2021 році, з метою популяризації питань охорони праці та виховання високої культури безпеки, акцентування уваги майбутніх працівників на виробничих небезпеках і ризиках серед молоді, формування у молоді відповідального ставлення до безпеки праці.

Учні Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» взяли участь у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей». Усі вимоги техніки виконання були дотримані. Майже всі групи закладу освіти прийняли участь у конкурсі. Що з того вийшло, дивіться у фотозвіті.

Журі погодилися: безумовно кращими серед 14-ти конкурсних робіт є малюнки:

І місце – «Збережи життя! Дотримуйся правил з охорони праці» (Івашура Максим, гр.Тр -61С та Заборникова Ганна, гр. Пк-24);

ІІ місце – «Охорона праці це безпека життя» (Яковлев Руслан, гр. Зв-3);

ІІІ місце – «Безпека» (Радченко Дар’я, гр. Пк-25).

Саме ці роботи будуть надіслані до Головного управління Держпраці у Харківській області для участі у регіональному турі Всеукраїнського конкурсу малюнку «Охорона праці очима дітей».

За участь у конкурсі на кращій малюнок з охорони праці оргкомітет оголошує подяку учням: Івашурі Максиму (Тр-61С), Черіднику Даниїлу (Тр-61С), Заборниковій Ганні (Пк-24), Яковлеву Руслану (Зв-3), Радченко Дар’ї (Пк-25), Семерак Анастасії (Пм-15), Русо Дар’ї (Пм-15), Чумак Карині (Пк-26), Пархоменко Єлизаветі (Пк-26), Ружицькому Олександру (Тр-63С), Стогнію Кирилу (Тз-1), Хухрянському Олексію (Тр-62), Капутіну Михайлу (Зв-2), Майбу Віталію (Ст-37), Стороженко Олегу (Зв-1), Об’єдковій Анастасії (Пк-23), Каменєву Юрію (Ст-36).

Майстри виробничого навчання провели роз’яснювальну роботу в своїх групах на тему «Попередимо разом розповсюдження коронавірусної хвороби».

У ході проведення Тижня охорони праці виявлено: стан приміщень закладу освіти та параметри мікроклімату задовільні, відповідають вимогам гігієни навчання та праці.

Перевірено стан та оснащення харчоблоку, справність обладнання, наявність куточку з охорони праці, спецодягу, миючих та дезінфікуючих засобів в їдальні.

Інженер з охорони праці Гузевата О. В.