Домашня сторінка » Новини » Тиждень правової освіти населення

Тиждень правової освіти населення

Наприкінці вересня 2018 року в рамках проведення “Тижня правової освіти населення” пройшла традиційна щорічна зустріч майбутніх випускників з представниками державних органів. Перед слухачами виступили: директор Куп’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Білякова І. Т., начальник відділу “Куп’янське бюро правової допомоги” Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Шепілова Л. Д., начальник відділу активної підтримки безробітних Куп’янського міськрайцентру зайнятості Водолазька Л. О., фахівець з питань зайнятості Куп’янського міськрайцентру зайнятості Беднарська Н. М.

На зустрічі учні детально ознайомилися з порядком працевлаштування після закінчення навчання, про працевлаштування учнів-сиріт-випускників та ін.