Домашня сторінка » Новини » “Толока добрих ідей”

“Толока добрих ідей”

28 березня 2018 року Науково-методичним центром професійно-технічної освіти у Харківській області спільно з Харківською обласною бібліотекою для юнацтва, на базі бібліотеки, було проведено обласний фестиваль молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти, та обласну школу лідерів учнівського самоврядування області. У фестивалі взяли участь 30 заступників директорів з навчально-виховної роботи, 30 лідерів учнівського самоврядування ЗП(ПТ)О області, представники НМЦ ПТО у Харківській області, та представники Харківської обласної бібліотеки для юнацтва.

У ході фестивалю проводився заключний етап обласного конкурсу проектів молодіжних ініціатив «Толока добрих ідей» серед учнів ЗП(ПТ)О. До програми заключного етапу конкурсу увійшли: презентації учнівських проектів фіналістів І етапу, нагородження переможців та всіх учасників конкурсу.

Учні, які брали участь в обласному етапі конкурсу «Толока добрих ідей»:

1. Гладка Анастасія
  2. Дьоміна Кристина
  3. Удовік Владислава
  4. Коваленко Інна
  5. Іванцов Євген
  6. Мозговий Богдан
  7. Логачов Антон
  8. Самойлова Тамара
  9. Піджарий Андрій – відео.

Керівник Прокопенко О. С.