Домашня сторінка » Новини » “Традиції родини – це традиції України”

“Традиції родини – це традиції України”

7 лютого 2019 року у групі Ст-34 (керівники Ковальова Я. А., Лежнюк Г. В.) було проведено виховний захід на тему «Традиції родини – це традиції України», мета якого – через сімейні цінності допомогти учням пізнати минуле своєї держави та  зберегти духовний набуток для наступного покоління.

Народ України має багату і оригінальну культуру, яка закладена в українських звичаях, святах, обрядах, фольклорі. Наші пращури відбирали найцінніші надбання, збагачуючи їх, і бережливо передавали з покоління до покоління, з родини до родини. Отож наш прямий обов’язок – не забути і продовжити справи наших предків.

Учні намалювали свій родовід у вигляді родинного дерева,читали вірші про Україну, знайомили з символами, орнаментами, котрі прикрашали українські рушники, прослухали цікаву розповідь про традиції та звичаї українського народу, з супроводом презентації та доповненням відео-ролику. А наприкінці заходу учні з натхненням та задоволенням  виготовили обереги, котрими прикрасять оселі своїх сімей.