Домашня сторінка » Новини » “Тракторист-зварник – хто він?”

“Тракторист-зварник – хто він?”

У рамках діяльності Центру кар’єрного розвитку у групі ТЗ-2 була проведена виховна година під назвою “Тракторист-зварник – хто він?”. Виховна година була розроблена спеціально для першого курсу з метою більш глибокого ознайомлення учнів з їх майбутньою професією, пробудити інтерес до неї.

У процесі виховної години діти дізналися про історію виникнення професій “Тракторист” та “Зварник”, так як спеціальність учнів групи ТЗ-2 є суміжною. Обговорили основні обов’язки представників цих професій та вимоги до них, поділилися один з одним думками щодо важливості своєї майбутньої професії та користі для суспільства, яку вони зможуть принести працюючи трактористами-зварниками. У процесі інтерактивної вправи учні спробували охарактеризувати сучасного тракториста-зварника, придумуючи різні прикметники на кожну літеру з назви їх майбутньої професії.

По завершенню даного заходу учні обговорили, що нового та корисного вони дізналися про свою майбутню професію, та поділилися думками щодо правильності її вибору.

Класний керівник Двурічанська В. Ю.