Домашня сторінка » Новини » Тренінг “Активне слухання”

Тренінг “Активне слухання”

27.03.2019 року на базі гуртожитку  Державного навчального закладу «Куп’янський  регіональний центр професійної освіти» волонтерами Товариства Червоного Хреста України було проведено тренінг «Активне слухання» для учнівської молоді, яка проживає у гуртожитку.  На заняттях з тренінгу  брали участь наступні учні: Гев Сніжана (Пм-13), Ковальова Оксана (Пм-13), Трущ Ангеліна (Пм-13), Сидоровець Софія (Пм-13), Ворона Максим (Ас-17), Замерчук Ілля (Ас-18), Станканич Світлана (Пр-22), Бернацька Надія (Пр-22), Колесник Руслан (Пк-22), Міщенко Данило (Пк-22), Лобода Ігор (Зв-1), Шабельник Антон (Зв-1).

Наші учні взяли активну участь у тренінгу: спілкувалися, займалися  руханками, розв’язували ситуації, висловлювали свої  думки, узагальнювали знання та робили висновки.

Учням було весело і поводили вони себе невимушено, а все через те, що тренером був студент II курсу (волонтер) Куп’янського медичного коледжу ім. Марії Шкарлетової  Авдієнко Віталій – одноліток наших учнів.

Закінчився тренінг кава-паузою, де учасники бурхливо обговорювали проведений разом час.