Домашня сторінка » Новини » Тренінг “Протидія насилля”

Тренінг “Протидія насилля”

22.05.2019 року волонтерами Товариства Червоного Хреста України було проведено тренінг “УАВС- спрямовано на пропаганду культури ненасилля та миру в громадян” для учнівської молоді, яка проживає у гуртожитку.

У тренінгу брали участь наступні учасники: Бовдун Віолета (Пм-13), Трущ Ангеліна (Пм-13), Сиромятникова Анна (Пм-13), Волкова Анастасія (Пм-12), Акименко Тетяна (Пм-12), Олексієнко Софія (Пм-12), Панченко Валерія (Пм-12), Замерчук Ілля (Ас-18), Курило Анастасія (ШЛМ-11), Бурцева Олена (Пк-22), Осика Руслан (Тр-60С), Відсота Анастасія (Пмт-11), Беденко Катерина (Пмт-11), а також волонтери Червоного Хреста: Бикова Анастасія, Кадіров Рустам, Піджарий Андрій, Авдієнко Віталій, Будко Олена.

Учні брали  активну участь у тренінговій програмі, програвали ситуації, обговорювали, спілкувалися, отримували відповідну інформацію . Тренінг проходив у позитивній обстановці та закінчився підведенням загальних висновків під час кави-брейку.