Домашня сторінка » Новини » Тренінг “Соціальна інтеграція”

Тренінг “Соціальна інтеграція”

17.04.2019 року на базі гуртожитку Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» волонтерами Товариства Червоного Хреста України було проведено тренінг «Соціальна інтеграція» для учнівської молоді, яка мешкає у гуртожитку.

Мета тренінгової програми – розвиток соціально-психологічної компетентності особистості, тобто здатності індивіда ефективно взаємодіяти з оточуючими людьми. При цьому кожен учасник зазнає певних змін, прагне до особистісного вдосконалення.

У тренінгу брали участь наступні учні: Бовдун Віолета (Пм-13), Трущ Ангеліна (Пм-13), Олексієнко Софія (Пм-12), Єрохіна Валерія (Пм-12), Волкова Анастасія (Пм-12), Замерчук Ілля (Ас-18), Міщенко Дмитро (Пк-22), Каменєв Юрій (Ст-26), Сергєєв Віталій (Зв-1), Єршов Микита (Ст-36), Ващеня Микита (Ст-36).

За час тренінгової програми учні брали активну участь, спілкувались між собою, програвали різні ситуації, руханки, висловлювали власні думки, робили загальні висновки.

Тренінг закінчився в позитивній атмосфері кавою-паузою, де учні обговорювали проведений разом час.