Домашня сторінка » Новини » Триває співпраця із волонтерами Товариства Червоного Хреста

Триває співпраця із волонтерами Товариства Червоного Хреста

24.04.2019 року у малій актовій залі гуртожитку волонтерами Товариства Червоного Хреста було проведено тренінг для учнів гуртожитку «Гендерна рівність».

Участь брали наступні учні: Замерчук Ілля, Бовдун Віолета, Трущ Ангеліна, Сиромятнікова Анна, Міщенко  Данило, Колесник Руслан, Єрохіна Валерія, Олексієнко Софія, Волкова Анастасія, Ващеня Микита, Єршов Микита, Каменєв Юрій, Сергєєв Віталій, Піджарий Андрій.

Волонтер Віталій ознайомив учасників тренінгу із проблемами гендерної рівності на сучасному етапі, зазначивши, що гендерна рівність  – важливий напрямок в Україні за останні роки. Учасники тренінгу спілкувалися у невимушеній обстановці, проводили ситуативні ігри, мозковий штурм.

Закінчився тренінг кавою-брейк, де учасники обговорювали події зустрічі та планували подальшу співпрацю з волонтерами Червоного Хреста.