Домашня сторінка » Новини » У добрий час, училищна родино!

У добрий час, училищна родино!

Вітаємо всіх із чудовим хвилюючим святом – Днем Знань! Це день, із якого починається дорога в майбутнє для кожного з нас.

Початок нового навчального року в нашому закладі святкували цього року в новому форматі – в межах класу. Свято першого дзвоника чекали не лише учні, а й вчителі та батьки.

1 вересня ДНЗ «Куп’янський РЦПО» приймає до училищної родини нових учнів, для яких відкривається перша сторінка найкращого життя. З лав закладу виходять чудові перукарі, кухарі, зварники, трактористи. Позитивним є той факт, що кожен з них танцює, грає, співає, збагачує тим самим світ та інших.

Яскравий, насичений емоційністю виступ агітбригади «Професіонал» не залишив байдужим нікого. В складі артистичної групи – учні групи Пк-25: Радченко Дар’я, Олаг Сніжана, Єрьоменко Тарас та Луценко Олександр. Першокурсники відповідали на питання «професіоналів», які дозволили ближче познайомитись, а також прослухали поради від активних учнів закладу щодо самовизначення.

Перша порада: ніколи не відступайте назад, не впадайте у відчай!

Друга порада: відстоюйте свою думку! А щоб мати багато друзів, стати душею групи, в першу чергу потрібно самому захотіти потоваришувати.

Третя порада: будьте відкритими до нових знайомств!

Четверта порада: з перших днів наполегливо працюйте на уроках, відповідайте, показуйте свої знання, будьте старанними.

Пята порада: ведіть здоровий спосіб життя!

Шоста порада: беріть участь в громадсько-корисних справах.

Сьома порада: працюйте й перемагайте!

Восьма порада: не переставайте мріяти!

Девята порада: працюйте над собою!

І Десята: йдіть по життю з посмішкою. Умійте посміятися й над своїми помилками, бо сміх – це життєвий вітамін.

Привітання груп першого курсу: Зв-3, Пкт-6, Пм-15, Пк-26, Тр-63, Тз-1 пройшли зацікавлено, жваво та емоційно.