Домашня сторінка » Новини » У гуртожитку ДНЗ “Куп’янський РЦПО” працює гурток з настільного тенісу та загальної фізичної підготовки

У гуртожитку ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» працює гурток з настільного тенісу та загальної фізичної підготовки. Керівник гуртка Воронченко О. В. спрямовує учнів на здоровий спосіб життя: на заняттях підлітки відпрацьовують вправи із важкої атлетики, настільного тенісу та загальної фізичної підготовки.

07.05.2018 року до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків. Участь у змаганнях брали наступні учні:

Кіріянов Павло – група Ас-18,

Розторгуєв Владислав – група Ас-17,

Каленич Андрій – група Тв-46,

Доленко Максим – група Ст-33,

Пізов Михайло – група Тр-60-с,

Наконечний Володимир – група Тр-60с,

Робейко Станіслав – група Тв-3с,

Ушкварок Артур – група Шлм-21,

Колеснік  Руслан – група Пк-22,

Сакович Сергій – група Тс-23.

Призові місця посіли:

Розторгуєв Владислав – І місце,

Каленич Андрій – ІІ місце,

Кіріянов Павло – ІІІ місце.

Вітаємо переможців!