Домашня сторінка » Новини » У світі професій

У світі професій

Кожного року, у лютому, напередодні захисту дипломних робіт з набутої професії випускниками ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» спеціалісти із міськрайонного центру зайнятості проводять ряд заходів щодо подальшого працевлаштування  здобувачів освіти.

Не перервалася традиція і у 2021 році. Спеціаліст МРЦЗ Водолазька Л. О. провела засідання круглого столу «У світі професій» для випускних груп третьокурсників Зв-1 та Пм-13. Лілія Олегівна проінформувала учнів про популярність робітничих професій на ринку праці, зокрема, професії зварника та перукаря-манікюрника. При працевлаштуванні на роботу особливого успіху досягають ті працівники, котрі зуміють себе правильно і грамотно презентувати, а саме: скласти резюме, провести діалог із роботодавцем або менеджером. Сучасність вимагає, щоб молода людина була освіченою, грамотною, комунікабельною, тому запорукою успіху є не лише знання, а й уміння їх прорекламувати, а для цього потрібно навчитися  грамотно і впевнено спілкуватися, розвивати  комунікативні навички.

Учні не лише уважно слухали доповідача, а також вступали в діалог, задавали питання стосовно подальшого працевлаштування, вчилися правильно складати резюме, працювали в парах.

Лілія Олегівна запевнила випускників, що у разі звернення до МРЦЗ їм буде надано консультацію та  допомогу стосовно працевлаштування.

Засідання круглого столу пройшло у теплій дружній атмосфері, третьокурсники вдячні працівнику Центру зайнятості за цікаву, змістовну та корисну інформацію.