Домашня сторінка » Новини » Участь у І (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” з компетенції “Токарні роботи”

Участь у І (відбірковому) етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” з компетенції “Токарні роботи”

3 листопада 2021 року у місті Дергачі, у Харківському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості» пройшов І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” у 2021-2022 роках з компетенції “Токарні роботи”. Наш заклад освіти на конкурсі представляв учень групи Ст-37 Швидун Данііл.

Конкурс проходив в один етап (практичний тур): виконання завдання на токарних верстатах з дотриманням розмірів згідно з кресленням. Конкурсанти виготовляли деталь “Палець”.

За результатами виконаних завдань Данііл зайняв 5 місце серед учасників конкурсу та отримав сертифікат учасника І (відбіркового) етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine” у 2021-2022 роках з компетенції “Токарні роботи”.

Підготувала учасника конкурсу майстер виробничого навчання Лежнюк Галина Василівна.

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ УСПІХІВ!