Домашня сторінка » Новини » Подорож до Фельдман Екопарку

Подорож до Фельдман Екопарку

12 червня 2019 року відбулися обласні педагогічні читання в системі ПТО Харківської області на тему: «Інноваційні платформи зростання професійної майстерності педпрацівників як умова забезпечення якості підготовки кваліфікованого робітника». У цьому заході взяли участь керівні та педагогічні працівники ЗП(ПТ)О, в тому числі і нашого освітнього закладу. Викладач Двурічанська Валерія Юріївна та бібліотекар Вітченко Лідія Михайлівна поділилися з колегами власним досвідом роботи.

В урочистій частині педчитань відбулася презентація виступів переможців обласного фестивалю-огляду молодіжної творчості «Учень року ЗП(ПТ)О – 2019». Переможниця у номінації «Талант профтехосвіти» (хореографічний жанр) Кудрявець Вікторія разом з колективом підтримки представили хореографічну композицію «Україна безмежна».

Учасникам концерту та учням, що досягли в цьому навчальному році певних здобутків у навчанні та творчій роботі, була надана можливість здійснити подорож алеями Фельдман Екопарку.

Учні були задоволені таким нестандартним відпочинком, вони мали змогу поспілкуватися разом поза стінами освітнього закладу.