Домашня сторінка » Новини » Участь у обласному етапі ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

1 грудня 2021 року у закладі освіти було проведено онлайн ІІ (обласний) етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Учасниками Конкурсу були: Єрюкіна Карина (І курс, група Пк-27), Кривда Іван (ІІ курс, група Тр-63С), Швидун Данііл (ІІІ курс, група Ст-37). Вони мали можливість продемонструвати мовну грамотність, здатність до критичного мислення, вміння аналізувати мовно-літературний матеріал, володіння художнім словом. Обсяг і рівень складності конкурсного завдання дав можливість учасникам розкрити власні інтелектуальні можливості  та творчі здібності.

Бажаємо конкурсантам успіху та перемоги!