Домашня сторінка » Новини » Участь у ХІ рекреаційних іграх «У волі – сила!»

Участь у ХІ рекреаційних іграх «У волі – сила!»

11.09.2020 року на подвір’ї реабілітаційного центру «Вікторія» (смт.  Ківшарівка, 1Б) пройшли XІ рекреаційні ігри «У волі – сила!» для людей з інвалідністю. Змагання проводилися за сприянням Правління громадської організації Куп’янського міського товариства інвалідів-волонтерів  та інвалідів локальних війн «Вікторія».

Центр приймав чотири команди учасників рекреаційних ігор із м. Купянська та смт. Ківшарівка  Харківської області. Дієву допомогу учасникам змагань надавали волонтери ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Учні-волонтери активно і з великим ентузіазмом та зацікавленістю спілкувалися із учасниками ігор. Волонтерами працювали наступні учні:

1. Гонтар Валерія – гр. Пк-23
  2. Денисюк Віолета – гр. Пмт-6
  3. Шапувалова Єлизавета – гр. Пм-15
  4. Кміть Вікторія – гр. Пм-15
  5. Сиромятнікова Анна – гр. Пм-13
  6. Капуста Валерій – гр. Тр-61С
  7. Ващеня Микита – гр. Ст-36
  8. Єршов Микита – гр. Ст-36
  9. Григор’єв Володимир – гр.Зв-3.

Також наш освітній заклад представляла спортивна команда учнів I, ІІ та ІІІ курсів у складі:

1. Осика Руслан – гр. Тр-61С
  2. Козюкін Костянтин – гр. Зв-2
  3. Боцу Артур – гр. Тз-1
  4. Баканін Данило – гр. Тз-1
  5. Солонічев Вадим – гр. Тз-1
  6. Друзякін Артур – гр. Тз-1.

Наші спортсмени брали участь у наступних видах змагань: гольф, бочче, човниковий біг, спортивна естафета, командна гра «Живчик», за що отримали  Грамоти за призові місця в XІ рекреаційних іграх «У волі – сила!»

Учні-волонтери отримали Подяку від громадської організації «Вікторія» за допомогу в проведенні рекреаційних ігор.

Завершилося свято традиційною польовою кашею та смаколиками із запашним чаєм. Усі учасники отримали неперевершені враження від змоги спілкування на свіжому осінньому повітрі.