Домашня сторінка » Новини » Участь в олімпіаді з інформатики “Всеосвіта Весна – 2019”

Участь в олімпіаді з інформатики “Всеосвіта Весна – 2019”

Мета Всеукраїнських учнівських Інтернет-олімпіад – створення умов для рівного доступу до участі у масових інтелектуальних змаганнях учнів загальноосвітніх та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, що проживають і навчаються у сільській місцевості та населених пунктах, віддалених від навчальних та наукових центрів за допомогою використання передових інформаційних та телекомунікаційних технологій, зокрема, шляхом передачі інформації через мережу Інтернет, впровадження нових форм і методів пошуку обдарованих учнів та створення умов для розвитку їх здібностей.

Дітям завжди цікаво пізнавати щось нове та долати труднощі, щоб отримати жадану перемогу. Тому проектом «Всеосвіта» була організована і проведена Всеукраїнська дистанційна олімпіада «Весна – 2019» з інформатики для учнів усіх навчальних закладів та різних класів. Підготовлено нові цікаві завдання, які базуються на програмах другого навчального семестру.

Інтернет-олімпіада – це ефективний спосіб залучити ІКТ в освітній процес. Більш того, вони допоможуть дати неупереджену оцінку знанням учнів та мотивувати їх до навчання, адже інтернет-олімпіада забезпечує:

• мотивацію до навчання обдарованих учнів та тих, хто поки сумнівається в собі;
  • надання неупередженої та об’єктивної оцінки якості знань;
  • створення умов для покращення знань учнів, шляхом надання викладачем матеріалів для аналізу олімпіади.

Виконання завдань відбувалося у режимі онлайн, після внесення відповідей на сайті автоматично з’являлися результати. Учні, які правильно відповіли на 15, 14 та 13 запитань, отримали Дипломи 1, 2, 3 ступенів. Учасники, які правильно відповіли менш як на 13 запитань, отримали персональні сертифікати учасників олімпіади «Всеосвіта Весна–2019».

22.04.2019 року три учні першого курсу вирішили спробувати свої сили в інтернет-олімпіаді, та отримали наступні результати:

Сєлєзньов Захар (Пк-24) – Диплом І ступеня,

Величко Ігор (Тр-61С) – Диплом ІІІ ступеня,

Янголенко Олександр (Пк-23) – Сертифікат учасника.