Домашня сторінка » Новини » Участь загону волонтерів ДНЗ “Куп’янський РЦПО” у фестивалі мистецтв

Участь загону волонтерів ДНЗ “Куп’янський РЦПО” у фестивалі мистецтв

29.11.2019 року на базі ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пройшов VI Регіональний фестиваль мистецтв для дітей та молоді з інвалідністю «Повір у себе і у тебе повірять інші».

Даний фестиваль мистецтв організувала і провела громадська організація міського товариства інвалідів-волонтерів та інвалідів локальних війн «Вікторія» за підтримки Управління праці та соціального захисту населення Куп’янської міської ради.

Головна мета заходу – сприяння самовизначенню і самореалізації, адаптації та психологічної реабілітації осіб з інвалідністю, інтеграції у суспільстві засобами мистецтва.

До нашого освітнього закладу завітали діти з інвалідністю громадської організації «Вікторія», загальноосвітньої школи I-III ступенів №1, №12, гімназії №2, Куп’янської спеціальної школи та ДНЗ «Куп’янський РЦПО». А також молодь із Куп’янського, Оскільського та Піско-Радьківського психоневрологічних інтернатів.

Учасників фестивалю зустрічали волонтери ДНЗ «Куп’янський РЦПО», які надавали допомогу людям із інвалідністю.

Двадцять учнів волонтерського загону працювали протягом заходу, також допомогу у проведенні фестивалю надавали волонтери Товариства Червоного Хреста України.

Фестиваль мистецтв «Повір у себе і у тебе повірять інші» пройшов у теплій, дружній атмосфері. Загін волонтерів отримав Подяку від громадської організації «Вікторія» за допомогу в проведенні Регіонального фестивалю мистецтв.