Домашня сторінка » Новини » Учнівська молодь ДНЗ “Куп’янський РЦПО” відвідала виступ рок-гурту “Беz обмежень”

31 січня 2020 року у Палаці культури ім. В. І. Кошелєва смт. Ківшарівка пройшов виступ українського рок-гурту «Беz обмежень». Виступ гурту відвідала учнівська молодь ДНЗ «Куп’янський РЦПО», за сприяння волонтера, керівника Профспілки військових та правоохоронних органів Володимира Сергійовича Курила. Діти пільгових категорій нашого закладу освіти отримали у подарунок більше тридцяти квитків.

Молодь залюбки відвідала концерт гурту «Беz обмежень», учнів переповнювали почуття патріотизму, гідності за свою країну – Україну. Під час виступу учні підтримували гурт щирими оплесками, створювали святкову атмосферу в залі, тримаючи державні прапори.

Новий альбом гурту та живий звук залишили в учнівської молоді незабутні враження.