Домашня сторінка » Новини » Урочисте відкриття навчально-практичного центру за професією “Зварник”

Урочисте відкриття навчально-практичного центру за професією “Зварник”

26 травня 2021 року на базі Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти»  відбулося урочисте відкриття навчально-практичного центру за професією «ЗВАРНИК».   На заході були присутні гості:

  • заступник голови Харківської обласної державної адміністрації – Семенуха Роман Сергійович;
  • директор департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – Крутова Анжеліка Сергіївна;
  • голова Куп’янської районної державної адміністрації – Любота Валерій Михайлович;
  • директор науково-методичного центру професійно-технічної освіти у Харківській області – Русланова Тетяна Олександрівна;
  • заступник Куп’янського міського голови –  Марюхник Валерій Олександрович;
  • директори закладів професійної (професійно-технічної) освіти Харківської області: Амірбеков Геннадій Джамалдінович, Шепеленко Василь Васильович та керівники підприємств регіону, які підтримали створення центру: Головко Анатолій Миколайович СТОВ «Мрія», Капленко  Олександр Володимирович ФОП «Капленко О.В.»,  представники  ТОВ «Фроніус – Україна».

Створено нову майстерню ручного дугового та напівавтоматичного зварювання, де здобувачі освіти набувають практичних навичок зі зварювання за процесами ММА, МІГ/МАГ та ТІГ. У професійних зварників високі вимоги до систем, з якими вони працюють. Серед таких вимог — стабільна зварювальна дуга для безперервної роботи, висока якість зварних швів, енергоефективність, гнучкість та тривалий термін роботи. Тому зварювальні пости у новій майстерні устатковані австрійським обладнанням “Fronius” за допомогою якого стає можливість вдосконалення практичної підготовки та впровадження в освітній процес новітніх виробничих технологій із застосуванням сучасного обладнання, інструментів і матеріалів, а також співробітництво та взаємозв’язок між підприємствами регіону з метою поширення інноваційних виробничих технологій у сфері зварювання.