Домашня сторінка » Новини » Урок пам’яті “Голодомор в Україні: як це було”

Урок пам’яті “Голодомор в Україні: як це було”

День пам’яті жертв Голодомору – це щорічна сумна дата в нашій державі. В четверту суботу листопада ми вшановуємо пам’ять всіх українців, які загинули під час трьох голодоморів у ХХ столітті.

У цей День проводиться Всеукраїнська акція «Запали свічку пам’яті», запроваджена з метою вшанування мільйонів наших співвітчизників, життя яких було зруйновано та знищено злочинними діями сталінського режиму.

Напередодні, 26 листопада в групах Тр-63С та Зв-4 були проведені уроки пам’яті. Учні дізналися про трагічні сторінки з минувшини нашої країни, викладені в документальних відеоматеріалах «Міфи про голод в Україні: пропаганда та реальність», почули думки дослідників теми голодомору в Україні. Також учасники заходів прослухали уривок з автобіографічної повісті Івана Кирого «Голодна весна» та ознайомилися з бібліографічним списком літератури за даною темою.

Всі присутні дійшли висновку, що важливо знати історію свого народу, своєї держави, а без минулого немає майбутнього і тільки вміння усвідомлювати й аналізувати сумні події давнини допоможе запобігти їх повторенню.

Завідувач бібліотеки Лариса ХАУСТОВА