Домашня сторінка » Новини » Урок виробничого навчання на базі ПАТ “Харківський тракторний завод”

Урок виробничого навчання на базі ПАТ “Харківський тракторний завод”

27 листопада 2018 року на базі ПАТ «Харківський тракторний завод»  було проведено урок виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» з учнями групи Тр-60С на тему «Карданні передачі». Після уроку відбулася екскурсія по підприємству. Учні побачили головний конвеєр, де збирають трактори моделей ХТЗ-242, ХТЗ-243, змогли з’ясувати відмінності сучасних моделей тракторів від базових Т-150К, Т-150.

Учні побували у формувальному цеху по виготовленню пластмасових деталей для комплектування сучасної каркасної кабіни, експериментальному цеху, де могли доторкнутися до нових зразків сільськогосподарської техніки: ХТЗ-248, ХТЗ-220, ХТЗ-16013, ХТЗ-18013, побачили рішення ходової частини та компоновки.

Після екскурсії головний інженер заводу Ю. К. Шаповал запросив учнів та майстрів виробничого навчання до музею техніки Харківського тракторного заводу, в якому зібрані зразки техніки, яку виготовляв завод, починаючи з 1931 року. Серед експонатів – гордість заводу – трактор СТЗ-7 із заводським № 1. Усі експонати виставки – діючі.

Урок виробничого навчання пройшов на високому рівні. Сподіваємось на наступні зустрічі.

Майстри в/н Казачков С. О., Потапенко Т. В.