Домашня сторінка » Новини » Успіх на ІІ (обласному) етапі конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр”

Успіх на ІІ (обласному) етапі конкурсу фахової майстерності з професії “Маляр”

18 квітня 2019 року на базі ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти інноваційних технологій будівництва та промисловості» відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О області із професії «Маляр».
У Конкурсі взяли участь 8 учнів ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області, які стали переможцями I (внутрішньоучилищного) етапу.
Конкурс складався із теоретичного і практичного турів.
За результатами виконання теоретичного туру, який передбачав виконання електронних тестових завдань, високий результат продемонстрував учень ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» Калінін Дмитро, який посів ІІІ місце.

Вітаємо Дмитра з успіхом на конкурсі і бажаємо подальших високих досягнень в оволодінні професією!