Домашня сторінка » Новини » Успіх театрального колективу на фестивалі “Синій птах”

Успіх театрального колективу на фестивалі “Синій птах”

Театральний колектив Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» був створений в 2009 році на базі Вищого професійного училища № 27 міста Куп’янськ.

Керівник колективу Світлана Тястова, режисер за фахом, своєю відданістю театральному мистецтву надихає вихованців на творчу ініціативу, розкриття акторських здібностей, любов до сцени, почуття прекрасного, розвиток естетичного сприйняття навколишнього світу, порозуміння у взаємодії з партнером по сцені, вміння діяти словом, викликати відгук глядача, впливати на його емоційний стан.

Учасниками колективу є учні Державного навчального закладу «Куп’янський РЦПО», викладачі та майстри виробничого навчання. Діти не тільки отримують професійні знання кухаря, зварника, верстатника, перукаря, автослюсаря, тракториста, а й здобувають ази акторської майстерності, із задоволенням грають у виставах, різних мініатюрах, інсценівках, театралізаціях як ведучі та як актори.

За час свого існування колектив випустив велику кількість вихованців. Деякі з них продовжують свою творчу діяльність, пов’язану з театральним мистецтвом у інших установах.

Кожного року колектив бере участь в обласному огляді художньої самодіяльності, серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти, отримуючи високі нагороди продовж всього часу свого існування. Також учасники театрального колективу беруть участь у місцевих, селищних та обласних культурних заходах.

2014 року колектив отримав диплом та винагороду за «Кращу режисерську роботу у I регіональному фестивалі-конкурсі аматорських колективів «Синій птах».

У репертуарі є твори, як сучасної світової драматургії, так і української класики.

За 10 років існування було представлено багато робіт, серед яких є: «Назар Стодоля», «За двома зайцями», «Сватання на Гончарівці», «Звичайне чудо», «Дячиха», «Біда від ніжного серця», «Свинопас», «360 метрів на схід», «В бій ідуть лише «старі», «Гетьман Дорошенко» та ін.

6 квітня 2019 року у Куп’янську відбувся І відкритий фестиваль-конкурс аматорських театральних колективів «Синій птах», де наша творча група посіла ІІІ місце і була нагороджена дипломом та цінним подарунком. Увазі глядачів був представлений жарт на одну дію Любові Яновської «На сіножаті». Режисер постановник – Світлана Тястова, костюми та грим – Ольга Прокопенко, музична партитура – Юрій Троцький, відеоряд – Володимир Коваленко, актори: Андрій Єфімов, Аліна Шайдурова, Марина Григорова, Світлана Коломоєць, Дмитро Муха, Рустам Кадіров, Вікторія Ткаченко, Євгенія Ляшенко, Юлія Козир, Сергій Севост’янов, Сергій Пономарьов, Ярослав Боров, Дмитро Путівський.

Бажаємо театральному колективу ДНЗ «Куп’янський РЦПО» творчих успіхів та наснаги!