Домашня сторінка » Новини » “В боях за Куп’янщину”

“В боях за Куп’янщину”

01 лютого був проведений відкритий виховний захід, присвячений 75-й річниці з дня визволення Куп’янська від німецько-фашистських загарбників, який підготували і провели бібліотекарі центру Вітченко Л. М. та Герасимова Л. М. Учні груп Тр-58с, Тр-59с, Тр-60с та Ас-18 мали змогу поринути в ті далекі воєнні часи і дізнатися, які події відбувалися на території нашого краю протягом 224 діб фашистської окупації.

Учні групи Тр-59с: Безсчотний Володимир, Заїка Микола, Залесний Олексій, Костирко Сергій, Мілліончиков Владислав, Молчанов Микита, Шумський Володимир розповіли про звірства окупантів очима свідків, про Героїв Радянського Союзу, які здійснили неймовірні подвиги, кому наша земля стала вічним солдатським мавзолеєм.