Домашня сторінка » Новини » Виїзне засідання гуртків “Рідне слово” і “Наша минувшина”

Виїзне засідання гуртків “Рідне слово” і “Наша минувшина”

04 січня 2019 року було проведено виїзне засідання гуртків «Рідне слово» і «Наша минувшина» до Краєзнавчого музею м. Куп’янська.

Гуртківці мали змогу познайомитися з історико-етнографічними сторінками Куп’янщини, з її видатними діячами у сфері етнографії, культури, науки, літератури.

Екскурсовод Козорєзова Ольга Василівна познайомила присутніх із творчими біографіями знаменитих купян’чан.

Учні мали змогу вперше відвідати нові зали музею та експозиції, присвячені визволенню Куп’янська від фашистської навали, вшанували пам’ять воїнів-афганців, учнів нашого навчального закладу, які загинули, виконуючи (так званий) інтернаціональний обов’язок.

Як і у попередні роки, учні були в захопленні від побаченого та почутого.

Були зроблені пам’ятні світлини на згадку.

Керівники предметних гуртків Костюк Т. І., Чиркіна В. О.