Домашня сторінка » Новини » Виїзний урок виробничого навчання з професії “Перукар”

Виїзний урок виробничого навчання з професії “Перукар”

16.04.2019 року на базі салону краси «НАДЕЖДА» (ФОП Саніна Надія Павлівна) проведено виїзний урок виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр)» для груп Пм-12 та Пм-13 на тему: «Сучасне часткове фарбування волосся. Блондування волосся».

З салоном «НАДЕЖДА» ми співпрацюємо вже декілька років. Надія Павлівна із задоволенням запрошує учнів для проходження виробничої практики, працевлаштовує наших випускників.

Господиня салону  продемонструвала декілька технік фарбування на моделях: часткове фарбування технікою «AIRTOUCH» та блондування відкритою технікою з тонуванням. Учні дізналися, як можуть працювати професійні фарби на різних тонах волосся. Надія Павлівна дуже чітко і доступно все розповіла, поетапно пояснила, чому саме так. Познайомились з новою лікувальною процедурою для волосся, яка виконується за допомогою ультразвукового електроприладу.

В перерві було організовано Coffee break. Учениці мали змогу поспілкуватися з майстром, отримати відповіді на питання, які їх зацікавили.

Дуже сподобався кінцевий результат фарбування. Можемо сказати, що без перукарів, стилістів, дизайнерів наш світ був би взагалі хаотичний та спустошений. Від перукаря залежить настрій, стиль, індивідуальність людини.

Майстри виробничого навчання Л. Артеменко, І. Удовік, Г. Кошелева