Домашня сторінка » Новини » “Вибір є завжди у кожного з нас”

“Вибір є завжди у кожного з нас”

5 лютого 2019 року відбулася відкрита виховна година «Вибір є завжди у кожного з нас», яку підготували в провели керівники групи Тр-59С Солонина О. П., Казачков С. О. Мета проведеного заходу – пропаганда здорового способу життя, спроба викликати в учнів негативне ставлення до вживання наркотиків, алкоголю та паління, які завдають великої шкоди здоров’ю людини.

«Люди впускають ворога в свої вуста, і він викрадає їх мозок» – таким висловом великого Вільяма Шекспіра розпочалася бесіда, в якій взяли участь майже всі учні групи, а також  медичний працівник Клімьонова Н. В. та практичний психолог Шевченко С. А. Вони розповідали цікаві і водночас страхітливі факти про наслідки, які виникають з організмом людини при палінні, вживанні алкоголю та наркотичних речовин.  Велике враження на учасників справили відеофільми, що супроводжували захід.

Після бесіди були проведені інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?», де учні відповідали на запитання, пов’язані з темою заходу, та тестування «Що я знаю про шкідливі звички?»  Учні зрозуміли, що вибір способу життя залежить від кожного особисто, що здоров’я, радість і щастя – в їхніх руках.