Домашня сторінка » Новини » «Видатні математики на монетах України»

«Видатні математики на монетах України»

Згідно з планом проведення тижня математики 27 березня 2018 року в актовій залі навчального закладу була проведена інформаційна хвилинка «Видатні математики на монетах України». Організатор заходу – викладач математики Мірошніченко Оксана Степанівна.

До уваги глядачів була представлена інформація про ювілейні і пам’ятні монети із серії «Видатні особистості України», випущені Монетним двором Національного банку України. Монети цієї серії присвячені нашим українським видатним громадським діячам, ученим, митцям. Серед видатних особистостей на таких монетах є і представники математики – Михайло Остроградський, Георгій Вороний, Олександр Ляпунов, Микола Боголюбов, Михайло Кравчук. Також, були розглянуті ювілейні монети, присвячені видатним науковцям України, діяльність яких дуже тісно була пов’язана з математикою.

Під час заходу учні мали змогу ознайомитись з основними заслугами та здобутками цих видатних вчених.

Слід відзначити велику підготовчу роботу з організації заходу її учасників: Євдокієнко Кристини, Удовік Владислави (гр. Пм-11) та Остапенка Олександра (гр. Ас-16) в опрацюванні матеріалів, які сприяли формуванню уявлення про математику як невід’ємну частину загальнолюдської культури.