Домашня сторінка » Новини » Відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар»

Відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності з професії «Кухар»

11 квітня 2019 року на базі ДПТНЗ «Регіональний центр професійної освіти ресторанно-готельного, комунального господарства, торгівлі та дизайну» відбувся ІІ (обласний) етап конкурсу фахової майстерності серед учнів ЗП(ПТ)О області з професії «Кухар».
У Конкурсі взяли участь 21 учень ЗП(ПТ)О м. Харкова та Харківської області, які стали переможцями I (внутрішньоучилищного) етапу.
Конкурс складався із теоретичного і практичного турів.

Достатні уміння та навички при приготуванні філе курячого фаршированого сиром і ананасами, скрученого у вигляді рулетика зі складним гарніром показала учениця  нашого освітнього закладу Григорова Марина (група Пк-21), яка отримала сертифікат. Участі у конкурсі передувала наполеглива і сумлінна робота майстрів виробничого навчання Дьоміної Ліни Олександрівни і Токар Ірини Миколаївни.