Домашня сторінка » Новини » Відкритий урок виробничого навчання

Відкритий урок виробничого навчання

19.10.2021 року майстром виробничого навчання Удовік Іриною Володимирівною проведений відкритий урок виробничого навчання з професії «Перукар (перукар-модельєр). Манікюрник» в групі Пм-15. Тема уроку: «Виконання спіральних локонів». Даний урок є складовою частиною модулю «Укладання волосся». За типом – це урок формування навичок та складних умінь.

Урок проведено із застосуванням сучасних методів навчання та використання інноваційних технологій. Під час виробничого навчання учням було видане завдання: виконати спіральні локони електрощипцями різної конструкції з подальшим укладанням в зачіску. Учні групи із великим задоволенням опановували дану тему, адже вдала зачіска – запорука успіху майстра та чудовий настрій клієнта.

Кінцевим результатом досягнення мети уроку свідчили роботи учнів, які вони презентували на заключному інструктажі.