Домашня сторінка » Новини » Відкритий урок з фізики

Відкритий урок з фізики

5 листопада у групі Пк-25 пройшов відкритий урок з фізики за темою «Захист навчальних проектів з теми «Оптика»». Учні захищали проект за темою «Фотовиставка «Світлові явища навколо нас»».

Роботу над проектом учні групи розпочали в червні. На літо вони отримали завдання фотографувати оптичні явища в природі, в побуті. З учнів були сформовані три групи, кожна досліджувала одне із світлових явищ: дисперсія, інтерференція, дифракція.

В кожній групі були вибрані: Історик, Теоретик, Практик і Фотограф. Історик розповідав про вчених, які вивчали дане явище, Теоретик – що означає кожне явище, Практик – застосування даного явища, і Фотограф, як представник групи, розповідав про фотографії, які зробили учні. Учні визначили, яке фото відноситься до якого явища. Презентації до кожного проекту теж виконували учні.

Даний проект є колективною працею над поставленою проблемою, що з одного боку сприяло формуванню вмінь та навичок роботи в групі, а з іншого – дозволяло підібрати для кожного виконавця проекту завдання відповідно до рівня його знань, інтересів, здібностей та можливостей.

В результаті виконання даного проекту учні набули предметну і ключові компетентності. Наприкінці уроку, для закріплення вивченого, учні дали відповіді на тестові запитання за темою «Оптика».

Викладач фізики Зеленкова Т. Г.