Домашня сторінка » Новини » Відповідальний крок зроблено

Відповідальний крок зроблено

14.01.2020 року відбулася Державна кваліфікаційна атестація учнів групи Ес-27 з професії “Електрозварник ручного зварювання”. Атестація – це завершальний етап освітнього процесу зі здобуття фахового рівня “кваліфікований робітник”.

Викладачем професійно-теоретичної підготовки Будилко Тетяною Костянтинівною та майстром виробничого навчання Андросовою Ольгою Вікторівною було організовано та створено всі відповідні умови щодо проведення Державної кваліфікаційної атестації відповідно до вимог кваліфікаційних характеристик.

За результатами захисту учні показали високій рівень теоретичної підготовки та творчий підхід до виготовлення макетів зварювальних конструкцій. Сподіваємося, що здобути знання та вміння допоможуть нашим випускникам досягти успіхів у професійній діяльності.