Домашня сторінка » Новини » Військово-спортивні змагання

І великих перемог!
Не здавайся ти без бою,
Хай тобі поможе Бог!

Стало доброю традицією проводити військово-спортивні змагання  для учнів III курсів з нагоди закінчення вивчення предмета «Захист Вітчизни». Такі змагання були проведені 15 травня 2019 року.

Мета заходу: виховувати в учнівської молоді почуття патріотизму, людяності, любові до своєї Батьківщини та гармонійного розвитку особистості.

Змагання розпочалися привітанням учнів із закінченням вивчення предмета «Захист Вітчизни».

До складу учасників увійшли наступні учні:

1. Кудрявець Вікторія (Пм-11);
  2. Удовік Владислава (Пм-11);
  3. Книш Єлизавета (Пм-11);
  4. Коломоєць Світлана (Пм-11);
  5. Лифар Юлія (Пм-11);
  6. Короткевич Марина (Пм-11);
  7. Костенко Роман (Шлм-11);
  8. Калінін Дмитро (Шлм-11);
  9. Тимощук Максим (Шлм-11);
  10. Байдаков Денис (Пр-22);
  11. Олепір Максим (Шлм-11).

Учні демонстрували практичні навички, здобуті за період вивчення предмета «Захист Вітчизни»: стрільба з пневматичної гвинтівки, вправа «Найсильніша рука», одягання захисного костюма та протигаза. Учні спроможні надати  першу долікарську допомогу у випадках надзвичайних ситуацій та допомогу у цивільному житті.

Проведене змагання – це своєрідний підсумок завершення предмета «Захист Вітчизни». Наприкінці заходу прозвучали заключні побажання. Набутті знання і практичні навички стануть у нагоді не тільки під час надзвичайних ситуацій, а й у повсякденному житті.