Домашня сторінка » Новини » Випускний бал ДНЗ «Куп’янський РЦПО» – феєричне закінчення навчального року

Випускний бал ДНЗ «Куп’янський РЦПО» – феєричне закінчення навчального року

26 червня 2018 року відбувся святковий захід – випускний бал. До підготовки балу випускники підійшли відповідально. Група активістів склала приблизний план, за яким був написаний сценарій. Програма концерту складена так, щоб кожен учень міг показати все, чого навчився на заняттях художньої самодіяльності.

Свято складалося з двох частин. Урочиста частина проходила в актовому залі. Під чарівні звуки маршу святковий бал відкрив парад випускників. Кращі учні були нагороджені почесними грамотами. Чимало вдячних слів та привітань було сказано на адресу директора ДНЗ «Куп’янський РЦПО» Кравцова В. А. Зараз, подорослішавши, випускники вдячні своїм викладачам, майстрам, керівникам груп за терпіння і терпимість, строгість і справедливість, наполегливість і чуйність, доброту і нескінченну віру в здібності своїх учнів. За те, що не даючи ніяких поблажок, роками виховували в них характер, наполегливість, твердість духу і прагнення до знань.

Перед глядачами постали самі незабутні образи та історії. Візитки груп були дуже різноманітними і яскравими. Сюрпризом для всіх став енергійний танцювальний флешмоб, підготовлений батьками учнів. Звучали пісні від випускниць, від викладачів та майстрів.

Концерт пройшов на великому емоційному підйомі. Прекрасна музика, чудові наряди, чудові номери – це був справжній бал! Професійні успіхи, творчі перемоги, яскраві емоції, тепле і дружнє ставлення до всього – все це стає головною рушійною силою для зростання і розвитку нашого колективу кожен день!

Друга частина розпочалася з виходу у двір центру колони випускників, яку очолив директор. Виконання масового випускного вальсу і зворушливий запуск різнокольорових повітряних куль завершив святковий захід.