Домашня сторінка » Новини » “Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі”

“Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі”

В групі ПК-22 проведена відкрита виховна година на тему «Вишиванка – символ Батьківщини, дзеркало народної душі», яку підготувала і провела майстер виробничого навчання Чірікова С. Г. Головна мета проведеного заходу – вивчення українських традицій, історії нашого народу, виховання в учнів поваги, любові до Батьківщини.

Народна вишивка – це мистецтво, яке постійно розвивається. Це величезне багатство, створене протягом віків тисячами безіменних талановитих народних майстринь. Наше завдання – не розгубити його, передати це живе іскристе диво наступним поколінням.

У підготовці та проведенні виховного заходу брали участь всі учні групи. Вони здійснили цікавий екскурс з часів виникнення вишиванок до вишиванок сучасності. Була представлена цікава презентація та перегляд документального фільму «Сакральне значення вишиванок», прозвучало багато віршів, пісень.

Учасники заходу запропонували гостям придбати та вдягти вишиванки, день якої в 2019 році буде відмічатися 16 травня, який ще співпадає з Днем народження нашого навчального закладу.