Домашня сторінка » Новини » Всеукраїнський день відкритих дверей у Київському національному університеті культури і мистецтв

9 лютого 2019 року учні випускних груп в супроводі майстрів виробничого навчання Дьоміної Л. О., Удовік І. В., Лопатіної В. Г. відвідали Київський національний університет  культури і мистецтв, де взяли участь у Всеукраїнському дні відкритих дверей.

10 престижних факультетів закладу вищої освіти влаштували для молоді незабутнє знайомство з університетом, цікаві воркшопи й майстер-класи відомих і успішних особистостей, а також підготували чимало сюрпризів, подарунків та концертну програму.

Найочікуванішою подією для вступників стала зустріч із Михайлом Поплавським. Вони дізнались, що ректор університету проводить конкурс для абітурієнтів-2019 на своїй сторінці в Instagram #УНІВЕРСИТЕТКУЛЬТУРИCHALLENGE із крутими подарунками! Головний приз – iPhone X!

Доброзичлива атмосфера панувала під час спілкування майбутніх абітурієнтів з викладачами та студентами університету. Учні отримали відповіді на питання щодо вступної кампанії, навчального процесу, проходження практики та подальшого працевлаштування.

Нашим випускникам була надана можливість продемонструвати свою творчу програму.

Всеукраїнський день відкритих дверей в Університеті культури по-справжньому підкорив вступників неймовірною атмосферою творчого драйву!