Домашня сторінка » Новини » Всеукраїнський тиждень професійної освіти у ТВСВ ДНЗ «Куп’янський РЦПО» (смт. Шевченкове)

Професійна освіта – майбутнє держави. Робітничі професії є затребуваними на ринку праці, завдяки їм розвивається економіка країни.

З 22 по 26 листопада 2021 року  проходить Всеукраїнський тиждень професійної освіти.

Тиждень професійної освіти – це ще один привід нагадати, що представники робітничих професій вже протягом багатьох років користуються значним попитом на ринку праці України, а роботодавці готові пропонувати їм конкурентні заробітні плати та достойні умови праці.

У рамках Всеукраїнського тижня професійної освіти у Територіальному відокремленому спеціалізованому відділенні ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пройшов ряд заходів.

Під час тематичних виховних годин «Професійна освіта – крок у майбутнє», «Моя професія – моє майбутнє» класні керівники розповіли учням про переваги робітничих професій, їх важливість і престижність у сучасному світі.

Бібліотекар Вікторія Коваль разом з представниками учнівського самоврядування оформили інформаційну виставку «Професійна освіта – нові можливості».

25 листопада відбулася зустріч здобувачів освіти випускних груп з Мариною Коржевич, провідним фахівцем з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Шевченківської районної філії Харківського обласного центру зайнятості. Під час заходу учні переглянули відеоролик та отримали інформацію про попит на окремі робітничі професії в нашій державі, а також про допомогу, яку надає центр у пошуку вакансій на ринку праці.

Майстер виробничого навчання з професії «Кухар. Кондитер» Валентина Яковенко провела для учнів І курсу майстерклас «Складна форма нарізання овочів», Світлана Воропаєва зняла навчальний відеоролик «Креативні ідеї приготування виробів з вафельного тіста».

Майстри виробничого навчання Римма Рябоконь та Максим Голубенко провели серед учнів 13 і 23 навчальних груп конкурс професійної майстерності «Кращий за професією», Віталій Кравченко провів бліц-турнір у групі ВЕВ-1 на тему «Молодий електрик».