Домашня сторінка » Новини » ХІІ Рекреаційні ігри “У волі – сила!”

ХІІ Рекреаційні ігри “У волі – сила!”

22.05.2021 року на подвір’ї Державного навчального закладу «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» пройшли XІІ Рекреаційні ігри «У волі – сила!» для людей з інвалідністю та внутрішньо переміщених осіб. Змагання проводилися за сприянням Правління громадської організації Куп’янського міського товариства інвалідів-волонтерів та інвалідів локальних війн «Вікторія».

Центр приймав шість команд учасників рекреаційних ігор із м. Куп’янська та смт. Ківшарівка Харківської області. Свято розпочалося урочистим виходом команд та яскравими виступами танцювальних колективів та музичного гурту селища Ківшарівка. Після урочистостей учасники команд, гості та уболівальники відправилися на стадіон ДНЗ «Куп’янський РЦПО», де і проходили змагання.

Дієву допомогу учасникам змагань надавали волонтери ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти».

Учні-волонтери активно й з великим ентузіазмом та зацікавленістю спілкувалися із учасниками ігор. Волонтерами працювали наступні учні: Бакай Руслана (Пк-25); Бондаренко Єлизавета (Пм-13); Вакарчук Аліна (Пк-25); Дирбавка Діана (Пк-25); Журавська Єлизавета (Пм-13); Ківшар Мілана (Пк-25); Ткачова Карина (Пк-25); Шаповалова Віра (Пм-13).

Також наш освітній заклад представляла спортивна команда учнів I, ІІ та ІІІ курсів у складі одинадцяти чоловік: Баканін Данило (Тз-1); Боцу Артур (Тз-1); Калуцький Владислав (Тз-1); Козюкін Костянтин (Зв-2); Костенко Данило (Тз-1); Маслов Костянтин (Тз-1); Осика Руслан (Тр-61С); Солонічев Вадим (Тз-1); Стрєльцов Руслан (Ст-37); Чертков Олексій (Тз-1); Чертков Станіслав (Тз-1).

Наші спортсмени брали участь у наступних видах змагань: гольф, бочче, стрибки у довжину з місця, біг на дистанцію 60 метрів, кидки баскетбольного м’яча в кошик з різних дистанцій, за що отримали грамоти та медалі за призові місця в XІІ Рекреаційних іграх «У волі – сила!»

Також у цьому сезоні рекреаційних ігор суддями змагань були наші педагоги: Лукашов Олександр Вікторович та Писарєв Віталій Вадимович.

Учні-волонтери отримали Подяку від громадської організації «Вікторія» за допомогу в проведенні рекреаційних ігор.

Увесь час учасників даного заходу підтримував музикальним супроводом вокально-інструментальний гурт «Старе місто».