Домашня сторінка » Новини » “Хочу бути щасливою людиною”

“Хочу бути щасливою людиною”

26 грудня 2018 року в групі Пм-11 (класний керівник Шариш Н. В., майстер виробничого навчання Кошелева Г. Г.) відбувся відкритий виховний захід «Хочу бути щасливою людиною», спрямований на розвиток пізнавальних та творчих здібностей учнів.

Скільки людей, стільки й оцінок щастя. Розуміння щастя нікому не може бути нав’язано, кожна людина має право на своє уявлення про щастя.

Основною частиною години спілкування було представлення творчого завдання «Захисти своє щастя». Учні об’єдналися в групи, отримали картки з визначенням поняття «щастя». Завданням кожної групи було: навести аргументи на захист думки, яка написана на картці. Опонентами групи, що відповідає, виступали решта учнів. Вони ставили запитання або висловлювали протилежні думки, пропонуючи групі довести свою правоту.

Також учні представили виставку малюнків «Щаслива людина – це…» та зробили добірку літератури по самовдосконаленню, саморозвитку, а також презентацію «Вустами дитини говорить істина». А керівники групи представили учням яскравий фотоальбом спогадів «Щасливі роки навчання».

Година спілкування «Хочу бути щасливою людиною» викликала у присутніх багато позитивних емоцій.