Домашня сторінка » Новини » Ярмарок можливостей

Ярмарок можливостей

27.02.2020 року у приміщенні Палацу культури ім. В. І. Кошелєва пройшов масовий профорієнтаційний захід «Ярмарок можливостей» для учнівської та безробітної молоді, організований Куп’янським міськрайонним центром зайнятості.

580 учнів шкіл м. Куп’янська та Куп’янського району відвідали експозиції ВНЗ та ЗП(ПТ)О Харківської області.

ДНЗ «Куп’янський РЦПО» представив виставку технічної творчості, організував майстер-класи по плетінню кіс, фігурному нарізанню овочів та фруктів, виготовленню квітів з цукрової мастики. Відвідувачам сподобались відеоматеріали з оглядів художньої самодіяльності, а майстер-класи справили на них неперевершені враження.

Учні-перукарі роздавали рекламні матеріали, запрошуючи на навчання до ДНЗ, майстри виробничого навчання Коваленко В. М., Дідур С. А., Лукашов О. В. інформували школярів щодо визначення з вибором професії.

На чолі з майстрами виробничого навчання Кошелевою Г. Г., Удовік І. В., Чіріковою С. Г., Цицюрською Л. В., Фінько В. Л. у профорієнтаційному заході «Ярмарок можливостей» брали участь учні груп Пмт-12, Пк-22, Пк-24, Пк-25.

Чекаємо майбутніх випускників на навчання!