Домашня сторінка » Новини » Яскраве свято

Яскраве свято

Щорічно, у вересні, в День машинобудівника, проходить День селища Ківшарівка, який збирає не тільки ківшарян, а й багато гостей. Вже багато років між колективами ДНЗ «Куп’янський регіональний центр професійної освіти» та Палацом культури ім. В. І. Кошелєва триває творча співпраця. Традиційно працівники та учні нашого закладу приймають активну участь у всіх заходах, організатором яких виступає ПК ім. В. І. Кошелєва.

Родзинкою цьогорічного свята стали майстер-класи, проведені майстрами виробничого навчання та учнями нашого Центру. Гостей свята вабили яскраві, філігранно виконані в техніці карвінгу овочево-фруктові композиції, виконані майстрами виробничого навчання Грибоводою Наталією Іванівною та Чіріковою Світланою Григорівною, учнями: Дрогіною Оленою, Заступенко Сніжаною, Орос Кариною, Шевцовим Степаном. Всі присутні могли ознайомитися з невеликим, але смачним доробком національної культури – сонячної, яскравої, приязної.

Жінок та дівчат на святі зачарувало мистецтво косоплетіння, яке демонстрували майстри виробничого навчання Удовік Ірина Володимирівна, Кошелева Гелена Геннадіївна, Дьоміна Ліна Олександрівна та учениці Журавська Ліза, Сиромятникова Анна, Бондаренко Ліза.

Для тих, хто не був на святі, запрошуємо переглянути світлини і поринути в святкову атмосферу.