Домашня сторінка » Новини » Європа починається з тебе

Європа починається з тебе

У третю суботу травня в Україні відзначається День Європи. В 2019 році День Європи в Україні припадає на 18 травня. Цей день жителі України відзначають як день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.

В групі Тр-60С (класний керівник Ткачук О. І., майстер виробничого навчання Потапенко В. В.) була проведена виховна година – усний журнал «Європа починається з тебе», який складався з цікавих сторінок:  «Європа – це порозуміння», «Цікава Європа», «Бути європейцем – означає сповідувати європейські цінності».

Учні познайомилися з історією створення Європейського союзу, переглянули презентації: «Європейський Союз. Єдність у різноманітті» (підготував Наливайко Назар), «Найвизначніші пам’ятки Європи» (підготував Наконечний Володимир) та відеоролик «Географічний центр Європи на Закарпатті».

Закінчилась виховна година бесідою «Європа починається з мене. Що це означає?», в якій брали активну участь всі учні групи.