Домашня сторінка » Новини » За соборну, самостійну, вільну, славну!

За соборну, самостійну, вільну, славну!

22 січня 2020 року наша країна відзначила День Соборності. Це була одна з найвизначніших подій в історії Української держави. Ухвалення цього дня 1919 року Акту злуки означало об’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки.

Викладач історії Нечволод Н. А. провела відкритий виховний захід «Соборна мати Україна – одна на всіх як оберіг», присвячений цій події. У підготовці та проведенні заходу брали участь учні групи Пр-22. Учні дійшли висновку: Україна була, є і буде єдиною, вільною, незалежною, демократичною державою! Учасники заходу на згадку про проголошення Акту Злуки поєдналися живим ланцюгом.

Відбулося засідання гуртка «Наша минувшина». Члени гуртка здійснили історичний екскурс у минуле, підготували багато поезій, пісень, які розповідали про єдність і неподільність нашої країни, духовну красу українського народу. Цікава презентація та перегляд документального фільму тих часів справили незабутнє враження для присутніх.

Захід сприяв не лише поглибленню знань учнів про історичний факт злуки українського народу, а й сприяв вихованню національної свідомості підлітків, людської гідності, формуванню рис громадянина української держави.

Бібліотека Центру підготувала відкритий перегляд літератури «За соборну, самостійну, вільну, славну…», де представлені документальні матеріали, присвячені Дню Соборності України .