Домашня сторінка » Новини » Заохочувальна поїздка для найкращих учнів за підсумками навчального року

Заохочувальна поїздка для найкращих учнів за підсумками навчального року

50 найкращих учнів ДНЗ «Куп’янський РЦПО» – переможців обласних та училищних олімпіад, конкурсів фахової майстерності, активних учасників оглядів-конкурсів загальноучилищних та міських заходів, переможців спортивних змагань відвідали наприкінці навчального року Фельдман Экопарк, який розташований у передмісті Харкова.

Учням було подаровано спілкування з природою, тваринами.  Діти отримали знання про відповідальність та обачність по відношенню до оточуючого середовища.

Також не обійшлося й без ласощів та смаколиків. Учениці II та III курсів проявили свої професійні здібності: сервірували столи, пригощали усіх учасників.

Протягом екскурсії панувала дружня, весела атмосфера. Учні отримали велику кількість позитивних емоцій.