Домашня сторінка » Новини » Засідання школи педагогічної майстерності

Засідання школи педагогічної майстерності

16 листопада відбулося засідання школи педагогічної майстерності. В онлайн-режимі до заходу долучилися 37 педагогічних працівників нашого освітнього закладу.

На високому методичному рівні підготували свої виступи та презентації:

• майстер виробничого навчання Володимир Миколайович Коваленко «Якісне виробниче навчання професії «Зварник» з використанням цифрових технологій»;
  • завідувачка бібліотеки Лариса Юріївна Хаустова «Електронний ресурс бібліотеки ДНЗ «Куп’янський РЦПО» як інформаційна складова навчального процесу»;
  • керівник гуртка Ольга Станіславівна Прокопенко «Вокальний спів як засіб виховання, що надає естетичного забарвлення духовному життю людини».

По закінченню засідання школи педагогічної майстерності було проведено міні-засідання педагогічної ради з актуальних питань організації дистанційного навчання теоретичної підготовки учнів, де виступили заступник директора з навчальної роботи Олена Миколаївна Корякіна та методист Тетяна Юріївна Лебединська.